rejsy morskie jachtem BAŁTYK – 3 trasy


WSZYSTKIE INFORMACJE: ceny , terminy , szczegóły , zapisy
znajdziesz na NOWEJ stronie: MORSKIErejsy.pl
oferta rejs morski jachtem BAŁTYK również pod linkiem:
http://www.morskierejsy.pl/artykul,5,12,norwegia-nordkapp.html

Rejsy po Bałtyku to doskonały sposób na spędzenie urlopu. Aby poznać ten najbliższy nam akwen warto wybrać się jachtem w rejs, który pokaże nam Bałtyk, jakiego jeszcze nie znaliśmy.

Istnieje kilka możliwych tras, każda nieco inna, choć wszystkie dostarczą niezapomnianych wrażeń. Wybór konkretnej opcji zależy od naszych preferencji oraz warunków pogodowych. Przed rozpoczęciem rejsu doświadczeni skipperzy pomogą nam podjąć decyzję odnośnie kierunku wyprawy.

Jeżeli zdecydujemy się pożeglować na wschód, odwiedzimy miasta portowe Łotwy oraz Litwy. Na początek zawiniemy do portu w Lipawie. Miasto, będące obecnie trzecim największym portem na Łotwie zostało założone w XIII wieku. Kolejnym etapem naszego rejsu morskiego będzie leżąca nad Bałtykiem Kłajpeda. To główny port litewski, zdecydowanie warto go więc odwiedzić. W Kłajpedzie znajdziemy interesujące Muzeum Morskie, oraz delfinarium. To raczej nowoczesne miasto, w którym widać jednak wpływy różnych kultur. Piękne plaże i swobodna atmosfera przyciągają turystów zainteresowanych wypoczynkiem.

Inną propozycją jest rejs jachtem w zachodnie rejony Bałtyku. Zaczniemy od odwiedzenia Łeby oraz pobliskiego Słowińskiego Parku Narodowego, gdzie zobaczyć można słynne wydmy. Następnie jacht popłynie w stronę wysp duńskich. Na szczególną uwagę zasługują trzy z nich. Pierwszą jest Bornholm. Ta wyspa posiada ciekawą historię, wszyscy wielbiciele zabytków odnajdą więc w jej portach wiele interesujących budowli. Poza Borholmem nasz rejs morski zaprowadzi nas również na dwie wyspy należące do Archipelagu Duńskiego, czyli Christiansø i Frederiksø. Te niezwykle malownicze wyspy nie tylko dostarczają możliwości do nurkowania w pięknym otoczeniu, ale posiadają również niezwykle urokliwe miasteczka, w których będziemy mogli odpocząć i spróbować miejscowych specjałów.

Z Gdańska możemy również pożeglować na północ. Rejs jachtem w poprzek Bałtyku zaprowadzi nas do Karlskrony, Kalmaru, Visby, Wyspy Olandia I Gotlandii. Tu również czeka na nas wiele atrakcji, między innymi niezwykły, znajdująca się na liście Światowego Dziedzictwa Unesco Karlskrona, czyli zbudowany od podstaw port wojenny.

Rejs jachtem po Bałtyku to wspaniały sposób na wypoczynek. Każda z proponowanych tras posiada liczne atrakcje, które pozwolą w przyszłości cieszyć się wieloma wspomnieniami.

organizator: MARINGO.pl * MORSKIErejsy.pl
kontakt:
51-116 WROCŁAW
Zaułek Rogoziński 8a
+48 602 675 692
+48 790 030 176
klub@MORSKIErejsy.pl
PEŁNA OFERTA na: http://MORSKIErejsy.pl

Kompetentny i godny polecenia ORGANIZATOR REJSÓW: stażowych, turystycznych i szkoleniowych w tym ISSA. Licencjonowany z GWARANCJĄ UBEZPIECZENIOWĄ. Elastyczne podejście do trasy i indywidualny stosunek do każdego uczestnika sprawiają, że organizowane przez firmę rejsy morskie jachtem mają doskonałe opinie MARINGO.pl – MORSKIErejsy.pl, cieszą się niesamowitą popularnością i ciągle rosnącym uznaniem. Pozytywna opinia MARINGO.pl – MORSKIErejsy.pl jest efektem ciągłej pracy nad podniesieniem jakości usług jakie są uczestnikom rejsów morskich oferowane.

REJSY MORSKIE JACHTEM poniżej najpopularniejsze kierunki i nasze propozycje:
BAŁTYK wschodni, BAŁTYK zachodni, NORWEGIA – FIORDY i LOFOTY północny przylądek EUROPY Nordkapp
morza: BAŁTYCKIE, NORWESKIE, PÓŁNOCNE, BARENTSA, ADRIATYK, ŚRÓDZIEMNE, EGEJSKIE
wyspy: BORNHOLM, CHRISTIANSØ, FREDERIKSØ, OLANDIA, GOTLANDIA, OWCZE, SZETLANDY, ORKADY, KANARYJSKIE, KARAIBSKIE, SESZELE, FILIPINY, MALEDIWY, CYKLADY,
państwa i krainy: CHORWACJA północna, CHORWACJA dalmacja środkowa, CHORWACJA południowa, KANARY wyspy, KARAIBY wyspy nawietrzne, ANGLIA, SZKOCJA, IRLANDIA, GRECJA cyklady, TAJLANDIA, FLORYDA, zatoka BOTNICKA, kanał LA MANCHE.

Z NAMI WYPŁAYNIESZ na szerokie wody !


© 2022: Morskie rejsy | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress