rejsy morskie jachtem NA ŻYCZENIE


WSZYSTKIE INFORMACJE: ceny , terminy , szczegóły , zapisy
znajdziesz na NOWEJ stronie: MORSKIErejsy.pl

Każdy z nas ma swoje marzenia. Zakątki, które chciałby odwiedzić, miejsca, które go przyciągają. Także konkretne akweny wodne mogą kusić nas swoim syrenim śpiewem, sprawiając, iż pragniemy postawić żagle i popłynąć przed siebie. Jeżeli chcemy pożeglować w jakimś konkretnym miejscu, rejs jachtem na życzenie jest najlepszym sposobem, by zrealizować swoje marzenia.

Większość rejsów organizowanych przez różne firmy ma określoną trasę i plan podróży. Nie zawsze jednak musi on odpowiadać naszym oczekiwaniom. Rejs morski na życzenie to najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy wiedzą, czego chcą od swojego urlopu.

Jeżeli chcemy wziąć udział w rejsie na wybranym akwenie, powinniśmy przedstawić organizatorem nasz pomysł. Podajemy rejon, który nas interesuje, trasę, którą chcielibyśmy popłynąć oraz dogodny dla nas termin i interesujący nas typ jachtu. Pamiętajmy, że to od nas zależy, kiedy i jak długo będziemy pływać. Oczywiście, planując nasz urlop pod żaglami, musimy wziąć pod uwagę warunki panujące w miejscu docelowym, ale zawsze możemy liczyć na radę organizatorów, którzy wspomogą nas we wszystkich decyzjach. Jeżeli więc nie jesteśmy pewni szczegółów, zawsze możemy zasięgnąć rady doświadczonych skipperów, którzy pomogą nam wybrać najciekawsze trasy rejsów.

Wyposażeni w te informacje organizatorzy zaplanują dla nas rejs, który będzie spełnieniem naszych marzeń. Olbrzymią zaletą takiej formy wypoczynku jest fakt, iż rejs jachtem na życzenie pozwala nam decydować o wszystkich aspektach naszej podróży. Jednocześnie, dzięki pomocy specjalistów, nie musimy martwić się problemami związanymi z organizacją danej wyprawy.

Spędzenie urlopu na jachcie jest doskonałą propozycją dla całych rodzin lub grup znajomych. Jest to również wspaniały sposób, by zdobyć potrzebne doświadczenie żeglarskie. Rejs na życzenie jest więc świetną okazją na odbycie rejsu stażowego. Przede wszystkim jednak, jest to możliwość spełnienia swoich żeglarski marzeń. Pełna elastyczność oferty pozwala na dobranie takich elementów podróży, by nasze wakacje stały się jak najatrakcyjniejsze.

organizator: MARINGO.pl * MORSKIErejsy.pl
kontakt:
51-116 WROCŁAW
Zaułek Rogoziński 8a
+48 602 675 692
+48 790 030 176
klub@MORSKIErejsy.pl
PEŁNA OFERTA na: http://MORSKIErejsy.pl

Kompetentny i godny polecenia ORGANIZATOR REJSÓW: stażowych, turystycznych i szkoleniowych w tym ISSA. Licencjonowany z GWARANCJĄ UBEZPIECZENIOWĄ. Elastyczne podejście do trasy i indywidualny stosunek do każdego uczestnika sprawiają, że organizowane przez firmę rejsy morskie jachtem mają doskonałe opinie MARINGO.pl – MORSKIErejsy.pl, cieszą się niesamowitą popularnością i ciągle rosnącym uznaniem. Pozytywna opinia MARINGO.pl – MORSKIErejsy.pl jest efektem ciągłej pracy nad podniesieniem jakości usług jakie są uczestnikom rejsów morskich oferowane.

REJSY MORSKIE JACHTEM poniżej najpopularniejsze kierunki i nasze propozycje:
BAŁTYK wschodni, BAŁTYK zachodni, NORWEGIA – FIORDY i LOFOTY północny przylądek EUROPY Nordkapp
morza: BAŁTYCKIE, NORWESKIE, PÓŁNOCNE, BARENTSA, ADRIATYK, ŚRÓDZIEMNE, EGEJSKIE
wyspy: BORNHOLM, CHRISTIANSØ, FREDERIKSØ, OLANDIA, GOTLANDIA, OWCZE, SZETLANDY, ORKADY, KANARYJSKIE, KARAIBSKIE, SESZELE, FILIPINY, MALEDIWY, CYKLADY,
państwa i krainy: CHORWACJA północna, CHORWACJA dalmacja środkowa, CHORWACJA południowa, KANARY wyspy, KARAIBY wyspy nawietrzne, ANGLIA, SZKOCJA, IRLANDIA, GRECJA cyklady, TAJLANDIA, FLORYDA, zatoka BOTNICKA, kanał LA MANCHE.

Z NAMI WYPŁAYNIESZ na szerokie wody !


© 2022: Morskie rejsy | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress