rejsy morskie STAŻOWE i SZKOLENIOWE


Żeglarstwo, jak większość rzeczy w życiu, wymaga praktyki. Nikt się mistrzem nie rodzi, a wiec by móc bezpiecznie żeglować po różnych akwenach, musimy posiadać odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie.

To ostatnie wydaje się szczególnie ważne, podczas rejsu bowiem wyuczone na pamięć formułki i zasady nie wystarczają, jeżeli nie posiadamy praktycznych umiejętności. Jedynym sposobem, aby doświadczenia nabyć jest uczestniczenie w różnych rejsach. Morskie rejsy stażowe to doskonała okazja, by spędzić  potrzebne godziny na wodzie.

Zgodnie z przepisami, określony staż jest konieczny do uzyskania wyższych stopni żeglarskich. Warto jednak pamiętać, że jeżeli naprawdę chcemy być żeglarzem, to nie dokument i tytuł są najważniejsze. Rejs jachtem pozwala na wyrobienie godzin stażu, ale przede wszystkim daje możliwość na rozwijanie swoich umiejętności. Dopiero gdy sami poczujemy, że nasza wiedza i doświadczenie zwiększa się z każdym dniem spędzonym na jachcie, możemy mówić o sukcesie.

Dobrze przygotowany rejs stażowy pozwoli wykazać się wszystkim członkom załogi. Podczas rejsu morskiego nauczymy się więcej o nawigacji, żaglach, oświetleniu jednostek i wszystkich tych elementach, które składają się na umiejętności żeglarskie. Nie należy również zapominać, że podczas rejsu jachtem zawsze możemy liczyć na pomoc ze strony bardziej doświadczonych członków załogi. Wymiana doświadczeń to doskonały sposób, by poszerzyć swoją wiedzę.

Udział w rejsie morskim odnotowuje się w książeczce żeglarskiej, dni spędzone na pokładzie pozwolą więc w konsekwencji uzyskać wyższy stopień. Przede wszystkim jednak zwiększą naszą pewność siebie, pozwalając poczuć się prawdziwym żeglarzem. Trzeba też pamiętać, że uczymy się całe życie. Nawet jeśli już uzyskaliśmy wymarzony przez nas stopień i rejsy stażowe nie są nam potrzebne, każdy udział w rejsie jachtem pozwala nam poszerzyć własne horyzonty i zwiększyć doświadczenie. Daje nam również możliwość przeżycia cudownych chwil na pokładzie. Ostatecznie bowiem, celem żeglowania jest osiągnięcie prawdziwej radości, a nie dokumentu.

organizator: MARINGO.pl * MORSKIErejsy.pl
kontakt:
51-116 WROCŁAW
Zaułek Rogoziński 8a
+48 602 675 692
+48 790 030 176
klub@MORSKIErejsy.pl
PEŁNA OFERTA na: http://MORSKIErejsy.pl

Kompetentny i godny polecenia ORGANIZATOR REJSÓW: stażowych, turystycznych i szkoleniowych w tym ISSA. Licencjonowany z GWARANCJĄ UBEZPIECZENIOWĄ. Elastyczne podejście do trasy i indywidualny stosunek do każdego uczestnika sprawiają, że organizowane przez firmę rejsy morskie jachtem mają doskonałe opinie MARINGO.pl – MORSKIErejsy.pl, cieszą się niesamowitą popularnością i ciągle rosnącym uznaniem. Pozytywna opinia MARINGO.pl – MORSKIErejsy.pl jest efektem ciągłej pracy nad podniesieniem jakości usług jakie są uczestnikom rejsów morskich oferowane.

REJSY MORSKIE JACHTEM poniżej najpopularniejsze kierunki i nasze propozycje:
BAŁTYK wschodni, BAŁTYK zachodni, NORWEGIA – FIORDY i LOFOTY północny przylądek EUROPY Nordkapp
morza: BAŁTYCKIE, NORWESKIE, PÓŁNOCNE, BARENTSA, ADRIATYK, ŚRÓDZIEMNE, EGEJSKIE
wyspy: BORNHOLM, CHRISTIANSØ, FREDERIKSØ, OLANDIA, GOTLANDIA, OWCZE, SZETLANDY, ORKADY, KANARYJSKIE, KARAIBSKIE, SESZELE, FILIPINY, MALEDIWY, CYKLADY,
państwa i krainy: CHORWACJA północna, CHORWACJA dalmacja środkowa, CHORWACJA południowa, KANARY wyspy, KARAIBY wyspy nawietrzne, ANGLIA, SZKOCJA, IRLANDIA, GRECJA cyklady, TAJLANDIA, FLORYDA, zatoka BOTNICKA, kanał LA MANCHE.

Z NAMI WYPŁAYNIESZ na szerokie wody !


© 2022: Morskie rejsy | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress