rejsy jachtem BAŁTYK – Gdańsk – Kopenhaga


Żeglarstwo jest doskonałym sposobem spędzania wolnego czasu, pozwala bowiem połączyć aktywny wypoczynek ze zwiedzaniem nowych, fascynujących miejsc. Choć nie wszyscy to sobie uświadamiają, jednym z interesujących żeglarsko akwenów jest Morze Bałtyckie. Zanim więc wybierzemy się na dalsze wody, warto poznać najbliższe nam okolice. Na Bałtyku można wyznaczyć kilka interesujących tras, które pozwolą nam zobaczyć ciekawe miejsca. Jedną z nich jest propozycja rejsu Bałtyk one way.

Rejs po Bałtyku może dostarczyć wielu niezapomnianych przeżyć. Nie tylko pozwala na przyjemne spędzenie czasu na wodzie, ale również daje możliwość odwiedzenia interesujących miejsc na lądzie. Rejs jachtem z Gdańska do Kopenhagi obfituje w atrakcje. Po wypłynięciu z Gdańska w pierwszej kolejności docieramy do Łeby, gdzie mamy okazję obejrzeć słynne wydmy znajdujące się w Słowińskim Parku Narodowym. Kolejnym punktem programu jest wyspa Bornholm. Ta należąca do Danii wyspa posiada bogatą historię, dzięki czemu możemy dziś podziwiać m.in. pozostałości zamku Hammershuus. Podczas naszego rejsu jachtem nie możemy również ominąć dwóch kolejnych wysp na Bałtyku, czyli Christiansø i Frederiksø. Stanowią one część Archipelagu Duńskiego. Te dwie zamieszkałe wyspy połączone są mostem zwodzonym. Możemy na nich oglądać niezwykle malownicze miasteczka oraz najstarszą w Danii latarnię zwierciadłową, czyli Store Tårn.

Cała przygoda jaką jest rejs morski po Bałtyku kończy się w Kopenhadze. Miasto będące stolicą Danii ma wiele do zaoferowania zarówno wielbicielom zabytków, jak i tym, którzy preferują bardziej współczesne rozrywki. Miasto posiada ciekawą architekturę, a każdy z odwiedzających na pewno zechce bliżej przyjrzeć się syrence. Jednocześnie ta nowoczesna, ekologiczna metropolia przyciąga swoją swobodą i klimatem, eleganckimi restauracjami i fascynującymi pubami. Choć Kopenhaga jest dość drogim miastem, noclegi na jachcie pozwalają ograniczyć koszty, a wizyta w tym malowniczym mieście nad cieśnina Sund z całą pewnością dostarczy wielu wspomnień.

Rejs jachtem po Bałtyku, oprócz wspaniałych atrakcyjnych miast oferuje również możliwość wypoczynku na łonie przyrody, Wody Morza Bałtyckiego pozwalają na opływanie i nurkowania. Dzięki temu można mieć pewność, że spędzony pod żaglami urlop w pełni pozwoli nam sie zrelaksować o odpocząć od codziennych problemów. Jest to również okazja do spróbowania doskonałych dań z ryb, serwowanych w odwiedzanych portach.

organizator: MARINGO.pl * MORSKIErejsy.pl
kontakt:
51-116 WROCŁAW
Zaułek Rogoziński 8a
+48 602 675 692
+48 790 030 176
klub@MORSKIErejsy.pl
PEŁNA OFERTA na: http://MORSKIErejsy.pl

Kompetentny i godny polecenia ORGANIZATOR REJSÓW: stażowych, turystycznych i szkoleniowych w tym ISSA. Licencjonowany z GWARANCJĄ UBEZPIECZENIOWĄ. Elastyczne podejście do trasy i indywidualny stosunek do każdego uczestnika sprawiają, że organizowane przez firmę rejsy morskie jachtem mają doskonałe opinie MARINGO.pl – MORSKIErejsy.pl, cieszą się niesamowitą popularnością i ciągle rosnącym uznaniem. Pozytywna opinia MARINGO.pl – MORSKIErejsy.pl jest efektem ciągłej pracy nad podniesieniem jakości usług jakie są uczestnikom rejsów morskich oferowane.

REJSY MORSKIE JACHTEM poniżej najpopularniejsze kierunki i nasze propozycje:
BAŁTYK wschodni, BAŁTYK zachodni, NORWEGIA – FIORDY i LOFOTY północny przylądek EUROPY Nordkapp
morza: BAŁTYCKIE, NORWESKIE, PÓŁNOCNE, BARENTSA, ADRIATYK, ŚRÓDZIEMNE, EGEJSKIE
wyspy: BORNHOLM, CHRISTIANSØ, FREDERIKSØ, OLANDIA, GOTLANDIA, OWCZE, SZETLANDY, ORKADY, KANARYJSKIE, KARAIBSKIE, SESZELE, FILIPINY, MALEDIWY, CYKLADY,
państwa i krainy: CHORWACJA północna, CHORWACJA dalmacja środkowa, CHORWACJA południowa, KANARY wyspy, KARAIBY wyspy nawietrzne, ANGLIA, SZKOCJA, IRLANDIA, GRECJA cyklady, TAJLANDIA, FLORYDA, zatoka BOTNICKA, kanał LA MANCHE.

Z NAMI WYPŁAYNIESZ na szerokie wody !


© 2022: Morskie rejsy | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress