rejsy jachtem KANARYJSKIE WYSPY


Atrakcyjne miejsce do tropikalnego wypoczynku? Oczywiście wyłącznie wyspy kanaryjskie.

Szukasz atrakcyjnego miejsca i sposobu, do tropikalnego wypoczynku? Na pewno będą nim wyspy Kanaryjskie, czyli region oceanu Atlantyckiego, który warto w pewien sposób odwiedzić i poznać, co za tym idzie wybrać się w zaplanowany optymalnie rejs. Niesamowity i nigdzie niespotykany klimat, jaki poznamy decydując się na rejsy morskie wyspy Kanaryjskie, to coś co nie tylko sprzyja turystom, jednocześnie ich tutaj przyciąga. Oczywiście piękno tego archipelagu to także flora i fauna, i zupełnie nieznana kultura oraz tradycja, jaką poznasz na jednej z wielu wysp leżących na Kanarach. Mówi się, iż rejsy wyspy Kanaryjskie bardzo często są czymś, co pozwala poznać nam żeglowanie z zupełnie innej perspektywy, niejednokrotnie debiutujemy w takiej roli, co za tym idzie na pewno to ciekawa alternatywa dla ciebie i całej twojej rodziny. Dobijając do jednej z wysp na wyspach kanaryjskich, spotkasz się z tropikalną i egzotyczną gościnnością, niesamowitą otwartością ludzi którzy tam mieszkają. Na ich terenie poznasz nie tylko smak tropikalnej kuchni, ale również takiego trunku jak wino, zresztą jest ono sławne na całym świecie, choć ciężko znaleźć je na pułkach w sklepach, wręcz przeciwnie jest niemal niedostępne. Często zaskakuje tutaj różna kultura, zarówno hiszpańska jak i ta prezentowana przez Guanczanów, czyli rdzennych mieszkańców wysp Kanaryjskich. Ten niepoznany przez ciebie zakątek świata, to kawałek prawdziwego nieba, niemal raj na ziemi w którym nietrudno się zakochać, a co za tym idzie często planujemy tutaj wrócić. Pamiętaj, że obecnie wyspy Kanaryjskie, zwłaszcza gdy u nas temperatura spada poniżej zera, gwarantują odpowiednie warunki do wypoczynku, co za tym idzie warto z nich na pewno skorzystać. Także w przypadku zainteresowania poszerzenia swoich umiejętności żeglarskich, czy wyrobienia odpowiedniego patentu, wiedz jedno iż odbycie kursu i szkolenia nie stanowi żadnego problemu. Wręcz przeciwnie systematycznie są one organizowane, także przez armatorów w naszym kraju, którzy doskonale rozumieją, dlaczego ta część oceanu Atlantyckiego, posiada potencjał jaki w trakcie takiego rejsu warto wykorzystać.

organizator: MARINGO.pl * MORSKIErejsy.pl
kontakt:
51-116 WROCŁAW
Zaułek Rogoziński 8a
+48 602 675 692
+48 790 030 176
klub@MORSKIErejsy.pl
PEŁNA OFERTA na: http://MORSKIErejsy.pl

Kompetentny i godny polecenia ORGANIZATOR REJSÓW: stażowych, turystycznych i szkoleniowych w tym ISSA. Licencjonowany z GWARANCJĄ UBEZPIECZENIOWĄ. Elastyczne podejście do trasy i indywidualny stosunek do każdego uczestnika sprawiają, że organizowane przez firmę rejsy morskie jachtem mają doskonałe opinie MARINGO.pl – MORSKIErejsy.pl, cieszą się niesamowitą popularnością i ciągle rosnącym uznaniem. Pozytywna opinia MARINGO.pl – MORSKIErejsy.pl jest efektem ciągłej pracy nad podniesieniem jakości usług jakie są uczestnikom rejsów morskich oferowane.

REJSY MORSKIE JACHTEM poniżej najpopularniejsze kierunki i nasze propozycje:
BAŁTYK wschodni, BAŁTYK zachodni, NORWEGIA – FIORDY i LOFOTY północny przylądek EUROPY Nordkapp
morza: BAŁTYCKIE, NORWESKIE, PÓŁNOCNE, BARENTSA, ADRIATYK, ŚRÓDZIEMNE, EGEJSKIE
wyspy: BORNHOLM, CHRISTIANSØ, FREDERIKSØ, OLANDIA, GOTLANDIA, OWCZE, SZETLANDY, ORKADY, KANARYJSKIE, KARAIBSKIE, SESZELE, FILIPINY, MALEDIWY, CYKLADY,
państwa i krainy: CHORWACJA północna, CHORWACJA dalmacja środkowa, CHORWACJA południowa, KANARY wyspy, KARAIBY wyspy nawietrzne, ANGLIA, SZKOCJA, IRLANDIA, GRECJA cyklady, TAJLANDIA, FLORYDA, zatoka BOTNICKA, kanał LA MANCHE.

Z NAMI WYPŁAYNIESZ na szerokie wody !


© 2022: Morskie rejsy | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress