CHORWACJA majówka 2019


WSZYSTKIE INFORMACJE: ceny , terminy , szczegóły , zapisy
znajdziesz na NOWEJ stronie: MORSKIErejsy.pl
oferta rejs morski jachtem MAJÓWKA w CHORWACJI również pod linkiem:
http://www.morskierejsy.pl/artykul,6,12,chorwacja-majowka.html

OLYMPUS DIGITAL CAMERAPopularność Chorwacji jako celu wakacyjnej podróży jest uzasadniona – to ciepły kraj z turkusową wodą, długą i zróżnicowaną linią brzegową i olbrzymią liczbą wysp i wysepek. Choć mniej popularny od stacjonarnego plażowania, rejs jachtem po wodach Chorwacji jest pomysłem znacznie ciekawszym. To przygoda, która pozostaje wspomnieniem na całe życie. Atmosfera żeglugi przypomina marzenia z dzieciństwa – to podróż za horyzont i gwarantowane poczucie absolutnej wolności.

Na tegoroczną majówkę mamy dla Państwa ofertę, którą doskonaliliśmy przez ponad dekadę. Jako punkt wyjścia sugerujemy trzy trasy jakie może mieć rejs morski jachtem Chorwacja. Jedna wiedzie wzdłuż wybrzeży środkowej Dalmacji (odwiedzamy Biograd, Trogir, Split, Brać, Hvar, Vis i Kornaty), druga pozwala poznać Dalmację południową (Split, Korcula, Mljet, Dubrownik, Vis, Hvar i Brać), a trzecia jest jej modyfikacją.

Jednak dokładną trasę rejsu jachtem w Chorwacji wyznaczycie wspólnie ze swoim skipperem, decydując na podstawie prognoz pogody i własnych preferencji. Nasze rejsy zawsze są elastyczne – idealne dla ludzi niezależnych.

Możliwości jest wiele, bo każdy chorwacki port ma swoje indywidualne cechy, każdy przyciąga czymś innym. Majowy weekend stwarza w tym roku szanse na długi wypoczynek, czasu wystarczy zarówno na leniwe wygrzewanie się w słońcu jak i na aktywne zwiedzanie urokliwych zakątków pięknego kraju jakim jest Chorwacja. Będziecie mieli okazję skosztować wykwintnej śródziemnomorskiej kuchni, w tym owoców morza o niepodważalnej świeżości.

Wyposażenie naszych Lux Jachtów zapewnia komfort i dodatkowe atrakcje, jak choćby szaleństwo na pontonach z silnikiem. Jednak najpiękniejsze chwile, z jakimi kojarzy się rejs jachtem w Chorwacji, to zapewne widok grupy delfinów bawiących się nieopodal jachtu. Dla wielu właśnie to, może jeszcze z lampką lokalnego wina lub kieliszkiem sławnej rakiji na pokładzie i zachodzącym za horyzont czerwonym słońcem, jest kwintesencją udanych wakacji.

Rejs po wodach Chorwacji to także szansa aby samemu poznać lepiej żeglarskie rzemiosło, przy okazji zdobyć międzynarodowy Certyfikat ISSA i w przyszłości samemu wyczarterować jacht dla siebie i bliskich.

Jeśli marzy Ci się idealna majówka w Chorwacji, już dziś skontaktuj się z załogą Maringo.

Rejsy morskie Chorwacja – kraj na majówkę i wakacje pod żaglami.

Wakacje pod żaglami to już klasyka. Wschody i zachody słońca podziwiane z pokładu jachtu, wiatr we włosach, świeże powietrze i kwintesencja wolności – oto co oferuje wypłynięcie w wakacyjny rejs.

Od kilku lat Chorwacja przyciąga fanów morskich podróży. Bogata oferta czarterowa i możliwość rejsów pod opieką doświadczonego kapitana powodują, że z każdym rokiem coraz więcej osób decyduje się spędzić wakacje właśnie w ten sposób – aktywnie i leniwie zarazem.
Zanim nadejdzie lato i wyruszymy na urlopy, pozwólmy sobie na mniejszy wyjazd, dzięki któremu naładujemy baterie i przerwiemy zgubną rutynę. Majówka to idealny pretekst do wyrwania się z miasta i zakosztowania wiosny niosącej zapowiedź zbliżającego się lata.
Chorwackie kurorty są przygotowane na te kilka błogich dni i już dziś można zarezerwować wybrany rejs. Oferta jest bardzo różnorodna: od podróży wzdłuż północnego i południowego wybrzeża, po penetrowanie obszarów między malutkimi wysepkami. Te cztery dni, które mamy podczas majówki mogą dać nam energię, która wystarczy, żeby poczuć się odprężonym i wypoczętym.

Jeśli nie mamy czasu na majowy wypad, od razu pomyślmy o wakacyjnym rejsie. Na wodzie można spędzić dwa tygodnie, podczas których nie sposób się nudzić. Pływając po Adriatyku mamy zapewnioną pogodę, wspaniałe widoki, ciepłe morze i możliwość nurkowania wśród kolorowych rybek i bujnej roślinności. Rejsy wakacyjne nie polegają tylko na opalaniu się na łajbie. To przede wszystkim szansa na odwiedzenie wielu miast i miasteczek położonych nad brzegiem morza. Chorwackie kurorty kuszą architekturą pamiętającą Wenecjan, ale i kameralnymi kawiarniami, w których skosztujemy mocnej kawy zaparzonej w charakterystycznym tygielku. A po dniu spędzonym pośród chorwackich uliczek oraz orientalnych zapachów i smaków, nie ma nic lepszego niż odpoczynek na jachcie.

Wakacyjne rejsy morskie, ale i majówka pod żaglami, to genialny pomysł na wypoczynek oraz poznanie kraju, który zachwyca krajobrazami, kulturą, gościnnością i kuchnią.

organizator: MARINGO.pl * MORSKIErejsy.pl
kontakt:
51-116 WROCŁAW
Zaułek Rogoziński 8a
+48 602 675 692
+48 790 030 176
klub@MORSKIErejsy.pl
PEŁNA OFERTA na: http://MORSKIErejsy.pl

Kompetentny i godny polecenia ORGANIZATOR REJSÓW: stażowych, turystycznych i szkoleniowych w tym ISSA. Licencjonowany z GWARANCJĄ UBEZPIECZENIOWĄ. Elastyczne podejście do trasy i indywidualny stosunek do każdego uczestnika sprawiają, że organizowane przez firmę rejsy morskie jachtem mają doskonałe opinie MARINGO.pl – MORSKIErejsy.pl, cieszą się niesamowitą popularnością i ciągle rosnącym uznaniem. Pozytywna opinia MARINGO.pl – MORSKIErejsy.pl jest efektem ciągłej pracy nad podniesieniem jakości usług jakie są uczestnikom rejsów morskich oferowane.

REJSY MORSKIE JACHTEM poniżej najpopularniejsze kierunki i nasze propozycje:
BAŁTYK wschodni, BAŁTYK zachodni, NORWEGIA – FIORDY i LOFOTY północny przylądek EUROPY Nordkapp
morza: BAŁTYCKIE, NORWESKIE, PÓŁNOCNE, BARENTSA, ADRIATYK, ŚRÓDZIEMNE, EGEJSKIE
wyspy: BORNHOLM, CHRISTIANSØ, FREDERIKSØ, OLANDIA, GOTLANDIA, OWCZE, SZETLANDY, ORKADY, KANARYJSKIE, KARAIBSKIE, SESZELE, FILIPINY, MALEDIWY, CYKLADY,
państwa i krainy: CHORWACJA północna, CHORWACJA dalmacja środkowa, CHORWACJA południowa, KANARY wyspy, KARAIBY wyspy nawietrzne, ANGLIA, SZKOCJA, IRLANDIA, GRECJA cyklady, TAJLANDIA, FLORYDA, zatoka BOTNICKA, kanał LA MANCHE.

Z NAMI WYPŁAYNIESZ na szerokie wody !


© 2022: Morskie rejsy | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress