OCEAN rejsy jachtem i katamaranem


No to wypływamy na Ocean Atlantycki, jesteś ciekaw co może przynieść taki rejs?

Mamy nadzieję, iż w przyszłości zdecydują się państwo na żeglowanie po oceanie atlantyckim, wyłącznie po to by przekonać się o potencjale jaki oferują rejsy morskie wyspy Kanaryjskie. Pewnie na samym początku zastanowisz się, dlaczego ten egzotyczny archipelag masz zwiedzać właśnie w ten sposób? Otóż jest to najbardziej sensowna opcja, w zakresie przemieszczania się między wyspami, a powodów dla których warto się wybrać w takie rejsy wyspy Kanaryjskie, można znaleźć bardzo wiele. Tropikalna roślinność, bajeczne widoki, flora i fauna otaczająca nas z każdej strony, to argumenty dla których Kanary są miejscem odpowiednim do tego, by wybrać się w prawdziwy rejs. Nie musisz posiadać doświadczenia w tym aspekcie, wręcz przeciwnie to idealne miejsce dla osób oczekujących optymalnego wypoczynku czy też relaksu, masz odpowiednie co do tego zaplecze. Oczywiście przemieszczanie się po morzu traktowane powinno być nie tylko jak turystyczne wyzwanie, jakie zdecydowaliśmy się zrealizować lecz jako forma adekwatna do naszych potrzeb, szybko poznamy co znaczy żegluga po oceanie atlantyckim. Jest to niemal raj, dla wszystkich poszukujących archipelagu charakteryzującego się wyspami o wulkanicznych czy górzystym pochodzeniu, przykładem jest tutaj Gibraltar. W sumie ciężko znaleźć odpowiedni powodów, dla którego na Wyspy Kanaryjskie nie warto się wybrać, to idealna opcja dla miłośników nie tylko żeglarstwa, ale również plażowania czy kąpieli a także nurkowania. Temperatury w tym zakątku naszego świata, często gdy u nas spadają poniżej zera tam oscylują na poziomie 30 stopni Celsjusza. Odwiedzając takie wyspy jak Teneryfa, La Gomera, czy też El Hiero a nawet znajdujące się na północny zachód od wybrzeży kontynentu afrykańskiego, poznasz zupełnie inny styl życia, kulturę czy też kuchnię, w której rozkochała się niejedna osoba. Masz wątpliwości, czy taki wyjazd jest rzeczywiście ciekawą alternatywą? Zatem rozwiej je jak najszybciej co za tym idzie postaraj się zainteresować tym tematem, ewentualnie podejmij konkretną decyzję, i jak najszybciej odkryj piękno wysp Kanaryjskich.

organizator: MARINGO.pl * MORSKIErejsy.pl
kontakt:
51-116 WROCŁAW
Zaułek Rogoziński 8a
+48 602 675 692
+48 790 030 176
klub@MORSKIErejsy.pl
PEŁNA OFERTA na: http://MORSKIErejsy.pl

Kompetentny i godny polecenia ORGANIZATOR REJSÓW: stażowych, turystycznych i szkoleniowych w tym ISSA. Licencjonowany z GWARANCJĄ UBEZPIECZENIOWĄ. Elastyczne podejście do trasy i indywidualny stosunek do każdego uczestnika sprawiają, że organizowane przez firmę rejsy morskie jachtem mają doskonałe opinie MARINGO.pl – MORSKIErejsy.pl, cieszą się niesamowitą popularnością i ciągle rosnącym uznaniem. Pozytywna opinia MARINGO.pl – MORSKIErejsy.pl jest efektem ciągłej pracy nad podniesieniem jakości usług jakie są uczestnikom rejsów morskich oferowane.

REJSY MORSKIE JACHTEM poniżej najpopularniejsze kierunki i nasze propozycje:
BAŁTYK wschodni, BAŁTYK zachodni, NORWEGIA – FIORDY i LOFOTY północny przylądek EUROPY Nordkapp
morza: BAŁTYCKIE, NORWESKIE, PÓŁNOCNE, BARENTSA, ADRIATYK, ŚRÓDZIEMNE, EGEJSKIE
wyspy: BORNHOLM, CHRISTIANSØ, FREDERIKSØ, OLANDIA, GOTLANDIA, OWCZE, SZETLANDY, ORKADY, KANARYJSKIE, KARAIBSKIE, SESZELE, FILIPINY, MALEDIWY, CYKLADY,
państwa i krainy: CHORWACJA północna, CHORWACJA dalmacja środkowa, CHORWACJA południowa, KANARY wyspy, KARAIBY wyspy nawietrzne, ANGLIA, SZKOCJA, IRLANDIA, GRECJA cyklady, TAJLANDIA, FLORYDA, zatoka BOTNICKA, kanał LA MANCHE.

Z NAMI WYPŁAYNIESZ na szerokie wody !


© 2022: Morskie rejsy | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress