rejsy morskie CHORWACJA


 

jachty_po_chorwacjiChorwacja stanowi niezwykle popularny turystycznie rejon. Ciepły klimat, piękne widoki oraz interesujące zabytki zapewniają przyjemne spędzenie urlopu. Można wymienić wiele interesujących miejsc w Chorwacji. Aby wiec nie skazywać się na tylko jedno z nich, watro zastanowić się nad możliwością rejsu jachtem wzdłuż chorwackiego wybrzeża.

Rejsy morskie to doskonały sposób na spędzanie wakacji, majówek czy urlopów. Chorwacja, dzięki swojemu klimatowi zaprasza do odwiedzania nie tylko latem, ale również wiosną i jesienią, zapewniając piękną pogodę w każdym okresie. Rejs jachtem pozwoli nam w pełni skorzystać z dobrodziejstw klimatu.

W Chorwacji można znaleźć wiele atrakcji, które urozmaicą nasz pobyt. Przede wszystkim są to niezwykle atrakcyjne żeglarsko tereny, z dużą ilością ciekawych i malowniczych wysepek. Ta urozmaicona linia brzegowa sprawi, że rejs jachtem dostarczy  wielu pięknych widoków. Jednocześnie zwiedzania Chorwacji z pokładu jachtu da nam elastyczność potrzebną do pełnego cieszenia się urlopem.

W Chorwacji wszyscy miłośnicy zabytków znajdą wiele interesujących obiektów. Do najsłynniejszych należy niewątpliwie Dubrownik, ale wzdłuż całego wybrzeża znajduje się wiele innych pięknych i zabytkowych miasteczek, które swoim klimatem przyciągają turystów.

Chorwacja to również piękna, lazurowa woda. Podczas rejsu morskiego najlepiej będziemy w stanie docenić uroki Oceany Atlantyckiego. Będziemy również mieli okazję do nurkowania i podziwiania podwodnej fauny.

Poza tym, podczas naszego rejsu możemy spróbować doskonałej miejscowej kuchni, wykorzystującej między innymi liczne owoce morza. W Chorwacji produkuje się również dobre wina, co z całą pewnością zachęci amatorów tego trunku.

Jeżeli jeszcze masz wątpliwości, to wiedz, że rejs jachtem po Chorwacji stanowi jeden z najciekawszych sposobów przyjrzenia się temu zakątkowi świata. Rejsy morskie są bowiem doskonałym sposobem na wypoczynek i ucieczkę przed codziennymi problemami wprost na skapane słońcem plaże.

organizator: MARINGO.pl * MORSKIErejsy.pl
kontakt:
51-116 WROCŁAW
Zaułek Rogoziński 8a
+48 602 675 692
+48 790 030 176
klub@MORSKIErejsy.pl
PEŁNA OFERTA na: http://MORSKIErejsy.pl

Kompetentny i godny polecenia ORGANIZATOR REJSÓW: stażowych, turystycznych i szkoleniowych w tym ISSA. Licencjonowany z GWARANCJĄ UBEZPIECZENIOWĄ. Elastyczne podejście do trasy i indywidualny stosunek do każdego uczestnika sprawiają, że organizowane przez firmę rejsy morskie jachtem mają doskonałe opinie MARINGO.pl – MORSKIErejsy.pl, cieszą się niesamowitą popularnością i ciągle rosnącym uznaniem. Pozytywna opinia MARINGO.pl – MORSKIErejsy.pl jest efektem ciągłej pracy nad podniesieniem jakości usług jakie są uczestnikom rejsów morskich oferowane.

REJSY MORSKIE JACHTEM poniżej najpopularniejsze kierunki i nasze propozycje:
BAŁTYK wschodni, BAŁTYK zachodni, NORWEGIA – FIORDY i LOFOTY północny przylądek EUROPY Nordkapp
morza: BAŁTYCKIE, NORWESKIE, PÓŁNOCNE, BARENTSA, ADRIATYK, ŚRÓDZIEMNE, EGEJSKIE
wyspy: BORNHOLM, CHRISTIANSØ, FREDERIKSØ, OLANDIA, GOTLANDIA, OWCZE, SZETLANDY, ORKADY, KANARYJSKIE, KARAIBSKIE, SESZELE, FILIPINY, MALEDIWY, CYKLADY,
państwa i krainy: CHORWACJA północna, CHORWACJA dalmacja środkowa, CHORWACJA południowa, KANARY wyspy, KARAIBY wyspy nawietrzne, ANGLIA, SZKOCJA, IRLANDIA, GRECJA cyklady, TAJLANDIA, FLORYDA, zatoka BOTNICKA, kanał LA MANCHE.

Z NAMI WYPŁAYNIESZ na szerokie wody !


© 2022: Morskie rejsy | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress