rejsy morskie GRECJA – Cyklady


Grecja niezmiennie od lat stanowi niezwykle popularny turystycznie teren. Łączy w sobie niezwykłą malowniczość oraz bogatą historię, dzięki czemu jest wymarzonym miejscem na spędzenie urlopu zarówno dla tych, którzy poszukują kontaktu z klasyczną kulturą, jak i dla amatorów gorącego słońca i błękitnych fal.

Z naszą firmą rejsy morskie jachtem po Grecji są doskonałym sposobem zwiedzania tej kolebki cywilizacji. Rejs rozpoczyna się w Atenach, będziemy więc mieli okazję do zobaczenia najsłynniejszych greckich budowli. Nieśpieszna żegluga po pięknym morzu pozwoli nam do woli cieszyć się słońcem. Dostarczy nam również wielu okazji do nurkowania i cieszenia się bogata fauną Morza Egejskiego. Rejs morski po Cykladach jest doskonałą okazją do podziwiania malowniczych wysepek, na których zachowało się wiele niezwykłych budowli. Do najsłynniejszych wysp archipelagu należą Delos, Ios, Mykonos oraz Santoryn. Leżące na wyspach białe miasteczka, pełne winnic, kapliczek oraz wiatraków zapewnią niezapomniane przeżycia oraz dostarczą wspaniałych wspomnień.

Podczas wizyty w Grecji warto również skosztować specyficznej kuchni. Przyrządzane na wiele sposobów świeże owoce morza i ryby, oliwki, pomidory oraz bakłażany stanowią podstawowe składniki słynnej greckiej kuchni. Na uwagę zasługują również różne sery, a przede wszystkim doskonałe greckie wina.

Rejs jachtem po Grecji to sposób na niezwykły wypoczynek. Pozwoli nam całkowicie odciąć się od codziennych trosk i zregenerować siły przed czekającymi nas w przyszłości wyzwaniami. Piękna pogoda, błękitne morze, malownicze wyspy i interesujące miejsca to przepis na wspaniałe wakacje. Warto więc zdecydować się na udział w morskim rejsie po greckich wodach.

organizator: MARINGO.pl * MORSKIErejsy.pl
kontakt:
51-116 WROCŁAW
Zaułek Rogoziński 8a
+48 602 675 692
+48 790 030 176
klub@MORSKIErejsy.pl
PEŁNA OFERTA na: http://MORSKIErejsy.pl

Kompetentny i godny polecenia ORGANIZATOR REJSÓW: stażowych, turystycznych i szkoleniowych w tym ISSA. Licencjonowany z GWARANCJĄ UBEZPIECZENIOWĄ. Elastyczne podejście do trasy i indywidualny stosunek do każdego uczestnika sprawiają, że organizowane przez firmę rejsy morskie jachtem mają doskonałe opinie MARINGO.pl – MORSKIErejsy.pl, cieszą się niesamowitą popularnością i ciągle rosnącym uznaniem. Pozytywna opinia MARINGO.pl – MORSKIErejsy.pl jest efektem ciągłej pracy nad podniesieniem jakości usług jakie są uczestnikom rejsów morskich oferowane.

REJSY MORSKIE JACHTEM poniżej najpopularniejsze kierunki i nasze propozycje:
BAŁTYK wschodni, BAŁTYK zachodni, NORWEGIA – FIORDY i LOFOTY północny przylądek EUROPY Nordkapp
morza: BAŁTYCKIE, NORWESKIE, PÓŁNOCNE, BARENTSA, ADRIATYK, ŚRÓDZIEMNE, EGEJSKIE
wyspy: BORNHOLM, CHRISTIANSØ, FREDERIKSØ, OLANDIA, GOTLANDIA, OWCZE, SZETLANDY, ORKADY, KANARYJSKIE, KARAIBSKIE, SESZELE, FILIPINY, MALEDIWY, CYKLADY,
państwa i krainy: CHORWACJA północna, CHORWACJA dalmacja środkowa, CHORWACJA południowa, KANARY wyspy, KARAIBY wyspy nawietrzne, ANGLIA, SZKOCJA, IRLANDIA, GRECJA cyklady, TAJLANDIA, FLORYDA, zatoka BOTNICKA, kanał LA MANCHE.

Z NAMI WYPŁAYNIESZ na szerokie wody !


© 2022: Morskie rejsy | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress