rejsy morskie NORWEGIA Nordkapp


WSZYSTKIE INFORMACJE: ceny , terminy , szczegóły , zapisy
znajdziesz na NOWEJ stronie: MORSKIErejsy.pl
oferta rejs morski jachtem NORWEGIA Nordkapp również pod linkiem:
http://www.morskierejsy.pl/artykul,5,12,norwegia-nordkapp.html

Wypłyń z nami w rejs morski jachtem i osiągnij jeden z żeglarskich celów – dopłyń na Nordkapp w Norwegii – najbardziej wysunięty na północ przylądek przepięknej Norwegii i Europy.

Rejs, który organizujemy składa się z 7 etapów, podczas których zakochasz się w Skandynawii. Każdy odcinek wyprawy jest niezwykle atrakcyjny jeśli chodzi o żeglugę, ale i zwiedzanie – zawiniemy do najciekawszych portów północnej Europy i będziemy chłonąć atmosferę orzeźwiającej Skandynawii

nordRejs morski jachtem NORWEGIA Nordkapp rozpocznie się w Kopenhadze, mieście położonym na dwóch wyspach. Kopenhaga słynie z ekologicznej polityki miasta, rozwiniętej infrastruktury rowerowej, ciągle aktywnych hipisów i pięknej architektury. To po prostu doskonałe miejsce na początek morskiej przygody.

Gdy pożegnamy syrenkę, patronkę Kopenhagi, pożeglujemy na północ, w kierunku koła podbiegunowego. Rejs morski jachtem po wodach pływowych Norwegii to nie lada gratka dla miłośników żagli. Nie tylko Nordkapp jest wart odwiedzenia – rejs po tym akwenie to skazanie się najpiękniejsze widoki na świecie: obłędne fiordy, majestatyczne lodowce, zapierające dech w piersiach wodospady i jedyne w swoim rodzaju białe noce.

Podczas wyprawy jachtem Norwegia Nordnapp odwiedzimy najważniejsze porty Skandynawii: Malmo, Goteborg, Oslo, Bergen, Stavanberg, Alesund, Trondheim, Alsten, Bodo, Narvik, Tromso i Alta. Co jeszcze? Popłyniemy oczywiście na Lofoty, archipelag w okolicy którego można trafić na Malstorm, prąd opisany przez samego Verne’a, a toasty schłodzone najczystszym lodem wzniesiemy przy Svartisen, drugim co do wielkości lodowcu Norwegii.

Rejs to nie tylko długie godziny na pokładzie. Schodząc na ląd będziemy spotykać fascynującą kulturę, zwyczaje, legendy i tradycje. Norwegia to w końcu kraina trolli i królestwo, w którym słychać szept nordyckiej mitologii. Wśród ośnieżonych szczytów i spektakularnych fiordów można dostrzec dziedzictwo Thora i Lokiego i zrozumieć dlaczego kiedyś rządziły tu olbrzymy.

Rejs jachtem Norwegia Nordkapp to największa żeglarska przygoda tego roku. Oprócz niezapomnianych wrażeń, rejs zagwarantuje Ci wypływanie długich godzin stażowych!

organizator: MARINGO.pl * MORSKIErejsy.pl
kontakt:
51-116 WROCŁAW
Zaułek Rogoziński 8a
+48 602 675 692
+48 790 030 176
klub@MORSKIErejsy.pl
PEŁNA OFERTA na: http://MORSKIErejsy.pl

Kompetentny i godny polecenia ORGANIZATOR REJSÓW: stażowych, turystycznych i szkoleniowych w tym ISSA. Licencjonowany z GWARANCJĄ UBEZPIECZENIOWĄ. Elastyczne podejście do trasy i indywidualny stosunek do każdego uczestnika sprawiają, że organizowane przez firmę rejsy morskie jachtem mają doskonałe opinie MARINGO.pl – MORSKIErejsy.pl, cieszą się niesamowitą popularnością i ciągle rosnącym uznaniem. Pozytywna opinia MARINGO.pl – MORSKIErejsy.pl jest efektem ciągłej pracy nad podniesieniem jakości usług jakie są uczestnikom rejsów morskich oferowane.

REJSY MORSKIE JACHTEM poniżej najpopularniejsze kierunki i nasze propozycje:
BAŁTYK wschodni, BAŁTYK zachodni, NORWEGIA – FIORDY i LOFOTY północny przylądek EUROPY Nordkapp
morza: BAŁTYCKIE, NORWESKIE, PÓŁNOCNE, BARENTSA, ADRIATYK, ŚRÓDZIEMNE, EGEJSKIE
wyspy: BORNHOLM, CHRISTIANSØ, FREDERIKSØ, OLANDIA, GOTLANDIA, OWCZE, SZETLANDY, ORKADY, KANARYJSKIE, KARAIBSKIE, SESZELE, FILIPINY, MALEDIWY, CYKLADY,
państwa i krainy: CHORWACJA północna, CHORWACJA dalmacja środkowa, CHORWACJA południowa, KANARY wyspy, KARAIBY wyspy nawietrzne, ANGLIA, SZKOCJA, IRLANDIA, GRECJA cyklady, TAJLANDIA, FLORYDA, zatoka BOTNICKA, kanał LA MANCHE.

Z NAMI WYPŁAYNIESZ na szerokie wody !


© 2022: Morskie rejsy | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress