rejsy morskie WYSPY KANARYJSKIE


Spędzanie urlopu w ciepłych, egzotycznych miejscach od lat jest niezwykle popularne. Trudno się temu dziwić, któż z nas bowiem nie marzy czasem o leniwym dniu na pięknej plaży, w otoczeniu błękitnego oceanu i palm. Dlatego też wyspy kanaryjskie od dawna cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem turystów, zwłaszcza z Europy. Zamiast jednak spędzania całego urlopu na jednej z wysp, niezwykle ciekawą ofertą są rejsy morskie po Wyspach Kanaryjskich z super załogą. Rejsy morskie są doskonałym sposobem na połączenie leniwego urlopu w tropikach z aktywnym wypoczynkiem.

Wyspy Kanaryjskie od starożytności znane są jako Wyspy Szczęśliwe. Ciepły, egzotyczny klimat, bogata flora i fauna oraz piękne widoki składają się na niemal rajskie otoczenie, które zdaje się w pełni uzasadniać tę nazwę. Zwiedzanie ich podczas rejsu jachtem jest wspaniałym sposobem na poznanie tego urokliwego zakątka świata.

Na Archipelag składa się wiele wysp na których można znaleźć różnorakie atrakcje. Kanary to wyspy pochodzenia wulkanicznego, można więc spotkać tu niezwykle charakterystyczny, czarny piasek. Do najbardziej znanych i interesujących należą jednak dwie wyspy: Lanzarote i Teneryfa.

Na Lanzarote można obejrzeć znane saliny, gdzie przez odparowywanie morskiej wody uzyskuje się sól. Teneryfa natomiast stała się najpopularniejszym ośrodkiem wypoczynkowym. Na wyspie znajdują się piękne klify oraz naturalne baseny powstałe w nieckach utworzonych przez płynąca lawę.

Rejs morski po Kanarach to okazja do kąpieli w ciepłym, lazurowym morzu oraz do opalania się na pięknych piaszczystych plażach, Po przybiciu do portów możemy również zapoznać się z miejscową kuchnią, poznać przyjaznych ludzi oraz obejrzeć pięknę, zabytkowe miasteczka. Do tego Wyspy Kanaryjskie oferują bogactwo dzikiej przyrody. Papugi i małpy to tylko niektóre ze stworzeń, żyjących w tropikalnych lasach pokrywających część wysp. Na miłośników nurkowania czeka piękny podwodny świat, który pozwoli zawieść do domu wiele cudownych wspomnień.

Uczestnictwo w rejsie morskim po Wyspach Kanaryjskich to doskonały sposób na spędzenie urlopu w tym niewielkim skrawku raju. Zamiast przywiązywać się do jednej wyspy, możemy z pokładu jachtu obserwować całe bogactwo, jakie oferują turystom Kanary.

organizator: MARINGO.pl * MORSKIErejsy.pl
kontakt:
51-116 WROCŁAW
Zaułek Rogoziński 8a
+48 602 675 692
+48 790 030 176
klub@MORSKIErejsy.pl
PEŁNA OFERTA na: http://MORSKIErejsy.pl

Kompetentny i godny polecenia ORGANIZATOR REJSÓW: stażowych, turystycznych i szkoleniowych w tym ISSA. Licencjonowany z GWARANCJĄ UBEZPIECZENIOWĄ. Elastyczne podejście do trasy i indywidualny stosunek do każdego uczestnika sprawiają, że organizowane przez firmę rejsy morskie jachtem mają doskonałe opinie MARINGO.pl – MORSKIErejsy.pl, cieszą się niesamowitą popularnością i ciągle rosnącym uznaniem. Pozytywna opinia MARINGO.pl – MORSKIErejsy.pl jest efektem ciągłej pracy nad podniesieniem jakości usług jakie są uczestnikom rejsów morskich oferowane.

REJSY MORSKIE JACHTEM poniżej najpopularniejsze kierunki i nasze propozycje:
BAŁTYK wschodni, BAŁTYK zachodni, NORWEGIA – FIORDY i LOFOTY północny przylądek EUROPY Nordkapp
morza: BAŁTYCKIE, NORWESKIE, PÓŁNOCNE, BARENTSA, ADRIATYK, ŚRÓDZIEMNE, EGEJSKIE
wyspy: BORNHOLM, CHRISTIANSØ, FREDERIKSØ, OLANDIA, GOTLANDIA, OWCZE, SZETLANDY, ORKADY, KANARYJSKIE, KARAIBSKIE, SESZELE, FILIPINY, MALEDIWY, CYKLADY,
państwa i krainy: CHORWACJA północna, CHORWACJA dalmacja środkowa, CHORWACJA południowa, KANARY wyspy, KARAIBY wyspy nawietrzne, ANGLIA, SZKOCJA, IRLANDIA, GRECJA cyklady, TAJLANDIA, FLORYDA, zatoka BOTNICKA, kanał LA MANCHE.

Z NAMI WYPŁAYNIESZ na szerokie wody !


© 2022: Morskie rejsy | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress