Transport

Metody transportu

Żeby cieszyć się idealnie zaplanowanymi wakacjami, trzeba dopracować ich każdy szczegół. Jednak organizowane przez nas rejsy nie wymagają od ciebie przejmowania się nieistotnymi detalami. Trudno żebyś musiał się nimi zamartwiać, skoro zlecasz nam przygotowanie swojego idealnego urlopu. Pamiętaj, że w cenie oferowanych przez nas rejsów znajduje się między innymi transport, od którego rozpoczyna się każda morska lub oceaniczna wyprawa.
Samoloty pozwalają penetrować cały świat, więc bez problemu dostaniesz się na Karaiby, na których rozpoczyna się twój wyjątkowy rejs. Dotyczy to także innych zakątków globu – tych wszystkich przepięknych miejsc, z jakich wypływają nasze statki. Wyspy Kanaryjskie? Malownicze południe Europy? Urokliwe greckie wyspy? Egzotyczne archipelagi? Zawsze zapewnimy ci komfortowy lot, który w bezpieczny sposób przybliży cię do rozpoczęcia żeglarskiej przygody. Dzięki samolotom cały świat stoi otworem.

Każdy, kto zamarzył o pływaniu po Bałtyku musi wiedzieć, że ma zapewniony transport na rejs do Norwegii. Wszystko jest oczywiście w cenie rejsu, na jaki się zdecydowałeś. Skontaktuj się z naszymi pracownikami, aby poznać wszystkie szczegóły związane z terminami i godzinami wyjazdu.
Również żegluga po turkusowych wodach Morza Adriatyckiego jest wspaniale zorganizowana. Zapewniamy Państwu bezpośredni transport autokarem do Chorwacji, który ujęty jest rzecz jasna w cenie rejsu. Nie jest to stracony czas, bo przejazd przez Bałkany należy do całkiem przyjemnych doświadczeń. Po drodze mija się spektakularne krajobrazy, podziwia się ciągnące się po horyzont winnice, czarujące miasteczka i zjawiskowe zabytki.
Jeśli wybierzesz się z nami w rejs, na pewno czeka cię niezapomniana przygoda. Każdy kierunek jest obietnicą zetknięcia się z pięknymi morzami i fascynującymi ludźmi – żeglarstwo to fantastyczna przygoda i ideał letnich wakacji. Pamiętaj, że wszystkie organizowane przez nas wyprawy przewidują transport, który jest wliczony w cenę rejsu! Potrzebujesz więcej szczegółów związanych z dojazdem? Napisz do nas, a na pewno rozjaśnimy twe wątpliwości.

© 2022: Morskie rejsy | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress