CHORWACJA wrześniówka 2019


WSZYSTKIE INFORMACJE: ceny , terminy , szczegóły , zapisy
znajdziesz na NOWEJ stronie: MORSKIErejsy.pl
oferta rejs morski jachtem WRZEŚNIÓWKA w CHORWACJI również pod linkiem:
http://www.morskierejsy.pl/artykul,50,12,chorwacja-wrzesniowka.html

Bałkany można odwiedzać cały rok, ale jesień to najlepszy czas na wakacje nad Adriatykiem. Stabilna pogoda, stałe wiatry i rozkoszne słońce sprawiają, że wrześniowe rejsy u wybrzeży Chorwacji cieszą się olbrzymią popularnością.

Rejsy jachtem, które dla Was zaplanowaliśmy, to okazja do pokochania Dalmacji. Wszystkie trasy, które proponujemy, pozwalają cieszyć się atrakcjami tego regionu: odwiedzimy wyspy pachnące lawendą i rozmarynem, zacumujemy w małych portach i eleganckich marinach, będziemy zrywać dojrzałe owoce prosto z drzew i raczyć się domowym winem u chorwackich przyjaciół.

Pierwsza trasa zaczyna się i kończy w Splicie, tętniącym życiem mieście portowym. Jak zdecydujesz się na rejs morski jachtem to Chorwacja jest okazją do poznania najważniejszych wysp Chorwacji –  zwiedzimy: Brać, Hvar, Vis, Mljet, Korculę i Lastovo. Zawiniemy też do Dubrownika, najpiękniejszego miasta na całym wybrzeżu.

Druga propozycja jest równie atrakcyjna: startujemy i kończymy w Biogradzie, potem odwiedzamy Trogir, Split, Brać, Hvar, Vis i Kornaty. Jakby tego było mało, zawitamy też na wodospady na rzece Krka – to zjawiskowe miejsce nie ma sobie równych w całej Chorwacji – można tu popływać u podnóża wodospadu i podziwiać nadzwyczajną przyrodę.

Możesz wybrać jedną z naszych tras, albo zgłosić własne sugestie, które na pewno weźmiemy pod uwagę. Rejsy na życzenie oznaczają, że jesteś naszym partnerem a nie klientem. Ramię w ramię stawiamy czoła falom oraz wiatrom i wspólnie decydujemy o tym, jak spędzamy czas.

Kwestie organizacyjne:

·         Pamiętaj, że nasze rejsy morskie jachtem łączą przyjemne z pożytecznym – oprócz kąpieli w ciepłym morzu i dobrej zabawy na pokładzie, masz możliwość nabrania żeglarskiego doświadczenia i wyrobienia Certyfikatu ISSA. Rejsy mają charakter stażowy, dlatego godziny spędzone na wodzie zbliżają cię do kolejnych patentów. Po rejsie otrzymasz opinię od kapitana (honorowaną przez PZŻ) i wpis do książeczki żeglarskiej.

·         Nasi skipperzy to nie tylko wyśmienita kompania. Doświadczeni i otrzaskani z żeglarstwem ludzie wprowadzą cię w tajniki tego sportu, zdradzą ci jego sekrety i chętnie podzielą się swą wiedzą.

·         Jachty, na których pływamy, to najlepsze jednostki w swej klasie. Komfortowe, nowoczesne i eleganckie – wszystkie wyróżniają się wysokimi właściwościami nautycznymi i gwarantują bezpieczne żeglowanie.

·         Oferujemy dojazd autokarem na miejsce zaokrętowania oraz powrót!

organizator: MARINGO.pl * MORSKIErejsy.pl
kontakt:
51-116 WROCŁAW
Zaułek Rogoziński 8a
+48 602 675 692
+48 790 030 176
klub@MORSKIErejsy.pl
PEŁNA OFERTA na: http://MORSKIErejsy.pl

Kompetentny i godny polecenia ORGANIZATOR REJSÓW: stażowych, turystycznych i szkoleniowych w tym ISSA. Licencjonowany z GWARANCJĄ UBEZPIECZENIOWĄ. Elastyczne podejście do trasy i indywidualny stosunek do każdego uczestnika sprawiają, że organizowane przez firmę rejsy morskie jachtem mają doskonałe opinie MARINGO.pl – MORSKIErejsy.pl, cieszą się niesamowitą popularnością i ciągle rosnącym uznaniem. Pozytywna opinia MARINGO.pl – MORSKIErejsy.pl jest efektem ciągłej pracy nad podniesieniem jakości usług jakie są uczestnikom rejsów morskich oferowane.

REJSY MORSKIE JACHTEM poniżej najpopularniejsze kierunki i nasze propozycje:
BAŁTYK wschodni, BAŁTYK zachodni, NORWEGIA – FIORDY i LOFOTY północny przylądek EUROPY Nordkapp
morza: BAŁTYCKIE, NORWESKIE, PÓŁNOCNE, BARENTSA, ADRIATYK, ŚRÓDZIEMNE, EGEJSKIE
wyspy: BORNHOLM, CHRISTIANSØ, FREDERIKSØ, OLANDIA, GOTLANDIA, OWCZE, SZETLANDY, ORKADY, KANARYJSKIE, KARAIBSKIE, SESZELE, FILIPINY, MALEDIWY, CYKLADY,
państwa i krainy: CHORWACJA północna, CHORWACJA dalmacja środkowa, CHORWACJA południowa, KANARY wyspy, KARAIBY wyspy nawietrzne, ANGLIA, SZKOCJA, IRLANDIA, GRECJA cyklady, TAJLANDIA, FLORYDA, zatoka BOTNICKA, kanał LA MANCHE.

Z NAMI WYPŁAYNIESZ na szerokie wody !


© 2022: Morskie rejsy | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress